Konum: Klima Fiyatları
Toshiba VRF KlimalarKompakt Kaset TipiTek Yönlü Kaset Tipiİnce Kanallı Tipi2 Yönlü Kaset Tipi
En çok satan VRF Klimalar En Çok Satan VRF Klimalar
En çok satan ürünler fiyat ve özelliklerini inceleyin
VRF Klima Tavsiyeleri VRF Klima Almadan Önce
Ürün almadan önce bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyun
VRF Klima Yorum ve Şikayetleri Yorum ve Şikayet
VRF hakkındaki müşteri yorum ve şikayetleri

TOSHIBA VRF KLİMA FİYATLARI ÖZEL FIRSATLARLA

Toshiba VRF Klima FiyatlarıToshiba vrf klima fiyat listesi proje tabanlı olduğundan farklılıklar göstermektedir. Vrf klima sistemleri tek merkezden farklı bölgeleri birbirinden bağımsız iklimlendirebilme üzerine kurulmuş bir sistemlerdir. İlk yatırım maliyeti yüksek gözükse de işletme maliyeti göz önüne alındığında en ucuz ve en konforlu çözümdür.

TOSHIBA VRF KLİMA FİYATLARI PROJE TABANLIDIR

Vrf klima sistemi kullanıldığı yapılarda iklimlendirme teknolojisi ile maliyet, konfor, dekorasyon ve bağımsız iklimlenme hususunda optimum çözümler üretir.

VRF KLİMA FIYATI VE ÜCRETSİZ keşif

Toshiba vrf klima sistemi ilk yatırım maliyetini hesaplayabilmek için işletmenizin bulunduğu yapının özelliklerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bizim ile temasa geçtikten sonra uzman, eğitim ve tecrübeli servis görevlimiz ücretsiz keşif hizmetini vermek üzere işletmenize gelir. Sırasıyla uygulanacak keşif prosedürleri böylece işlemeye başlar. Kurulacak sistemin optimum fayda getirebilmesi için uzman personelimiz tarafından

. İşletmenizin cephe yönleri belirlenir

. Bina yalıtım katsayısını bulabilmek adına incelemeler yapılır

. Pencere sayı ve özellikleri belirlenir

. Bağımsız bölümlerin sayı ve nitelikleri belirlenir

. Bina yüksekliği belirlenir.

İnceleme sonucunda kapasite, montaj yeri ve dekorasyon gibi kriterler de göz önüne alınarak iç ünitenin tipini ve kapasitesini belirleyen uzman personelimiz kullanılacak yardımcı  (bakır boru, fittings gibi) malzemelerinde listesini hazırlar. Bu bilgiler ışığı altında çizilecek proje sonucunda en uygun fiyat listesi oluşturulur.

TOSHIBA VRF KLİMA FİYAT LİSTESİ NELERİ KAPSAMAZ

Oluşturulan bu fiyat listesine montaj ve nakliye işlemleri dahil değildir. İç ve dış üniteler firmamızın sorumluluğunda tarafınıza teslim edilir. Gelebilecek talepler doğrultusunda ücrete tabi olmak üzere montaj, vinç temini gibi hizmetler tarafımızca karşılanır. Üstün Toshiba vrf klima sisteminin özelliklerini de göz önüne alırsanız işletme maliyetinde edeceğiniz büyük tasarruf ile pahalı gözüken bu sistem geleneksel iklimlendirme sistemleri ile mukayese edildiğinde oldukça ucuz bir çözüm olduğu rahatlıkla görülmektedir. Önder Makine yetkili satış merkezine 0 212 441 75 66-67 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.